KALİTELİ HİZMET KALİTELİ YORUMLAR KALİTELİ MÜŞTERİ POTANSELİ TİMUROĞLU NAKLİYAT

Müşteri Yorumu

 

SARIYER SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT


 Timuroğlu nakliyat firmasını seçerek en doğru kararı aldım taşıma için sabah saat 8:00 diye anlaştık tam saatlerinde kapımın zilini çaldılar. Gelen ekip şefleri Erdal Bey gayet kibar ve nazikti önce eşyaların keşifini yaptı ve ardından gelen ekip muhteşemdi Sinan ve Erdal Bey ekibi hemen organize ettiler ve paketleme işlemine başladılar.

Ben iş nedenimle çok nakliye firması ile taşındım ama Timuroğlu nakliyat gibi profesyonel bir evden eve nakliyat firması görmedim hayatımda. Taşıma işlemi yaklaşık olarak 3 saat sürdü buradan kendilerine tek tek teşekürlerimi sunarım, bir dahaki taşıma işlemimde kesinlikle firma sahibleri olan Bekir Bey’den kesinlikle Erdal Ve Sinan Bey’i özellikle rica edeceğim. Kendilerine başarılar dilerim ve tüm arkadalaşlarıma tavsiye ederim. Burda Timuroğlu nakliyat’a ayrıca teşekürlerimi sunarım böyle güzel, kaliteli, hijyenik bir personel ile çalıştıkları İçin…….

Bilfen Eğitim Kurumu
Hakan Çilli

İstanbul Muş Evden Eve Nakliyat


istanbuldan muşa söylenilen tarihlerde çok başarılı bir taşınma gerçekleştirdiler…Gönül rahatlığıyla bu firmaya eşyalarınızı taşıtabilirsiniz…Tecrübeli elemanlar en ufak kırık çizik olmadan eşyalarımızı taşıdılar…montaj kurulum işlemlerinide dört dörtlük yaptılar…teşekkür ederiz…

Kemal Kocaman

Van Yalova Evden Eve Nakliyat


Zamanlama çok iyi… Hizmet çok iyi, işçilik çok iyi, her şeyden öenmlisi güleryüzlü ve yaptıkları işe saygı duyan bir firma. Gerçekten temiz kalpli ve karşısındakine saygı duyan bir personeli var. Allah razı olsun aldıkları para sonuna kadar helal olsun. Ayrıca birçok evden eve nakliyat firması fiyat verdi en uygun fiyat veren firmalardan bir tanesiydi ve ben bu firmayı seçtim. Şöyle bir algı var yüksek fiyat veren firmalar daha kaliteli hizmet verdiğini iddaa ediyor ama alakası yok. İlk taşınmam değil başka firmalarla da çalıştım kaliteli hizmet verdiğini iddaa eden firmalarla inanın aralarında hiç bir fark yok,çok kaliteli bir firma yaptıkları işe gayet saygı duyan ve en iyisini yapmak için sürekli cabalayan çalışanları ilgeili firma sahibi hepsine çok çok teşekür ederim herkese tavsiye ediyorum 10 numara bir firma kısacası 🙂

Rıfat Toğrul

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat


Çok kaliteli hizmet anlayışıyla elimi sıcaktan soğuga sürmeden sadece geçip koltuğuma oturup kahvemi içtim. Elinize sağlık evden eve nakliyat hizmeti budur işte, timuroğlu nakliyat teşekurler. Size ve kaliteli personelinize başarılar dilerim…

Sinan Karanfil

İstanbul Diyarbakır Evden Eve Nakliyat


Tek kelimeyle bu firma harika konuşmalarıyla, davranışlarıyla, taşıma personellerile, paketlem ve montej işlemiyle harika bir evden eve firması. Herkese tavsiye ederim kesinlikle Timuroğlu nakliyat ile çalışın. İstanbul’dan önce keşif yaptılar ardından eşyalarımı taşıdılar ve şu an evimde gönlüm rahat bir şekilde oturuyorum. Timuroğlu nakliyat ve çalışan tüm personellerine başarılar dilerim. Herkese tavsiye edeceğim Timuroğlu nakliyat Bekir Bey’i saygılarımla.

Haktan Tanrıverdi

Beşiktaş Sarıyer Evden Eve Nakliyat


Buradan tüm hizmet arayan arkadaşlara duygularımı paylaşmak istiyorum….

HİZMET KALİTESİ

Timuroğlu nakliyeden gelen arkadaşlar sabah saat 08:00 da, konuştuğumuz gibi geldiler ve öncelikle eşyaların keşfini yaptılar. Bunun ardından usta başı Erdal Bey ekibini çağırması üzerine taşıma işlemi başlatıldı. Evden eve nakliyat işlemi esnasından hayretler içindeydim, kullanılan paketleme mazemesi ben hayatımda ilk kez gördüm. Harika bir malzemeydi tüm eşyalarımı paketlediler ardından taşıma işlemine başladılar ve aynı şeklinde özenle taşımaya başladılar. Yaklaşık olarak yükleme işlemi 2 saat sürdü. Bunun ardından yeni eve geçtiler, ev yeni olduğu için 2 kişi evin içinden hiç çıkmadılar, taşıma işlemi bitene kadar iç dizayn işlemlerini yaptılar. Yani arkadaşlar Timuroğlu nakliyat bu işite gerçekten uzmanlaşmış bir Firma. Sizlerde taşıma işlemlerinizi yaptırdığınızdan kesinlikle hiç düşünmeden Timuroglu nakliyatı seçebilirsiniz. Davranışları olsun, iş ahlakları olsun, her şeyle 100 üzerinde 100 ü hak ettiklerini düşünüyorum ve arkadaşlar herkese tavsiye ederim saygılarımla…..

Can Sezahi

Gaziantep İstanbul Evden Eve Nakliyat


İlk defa bir evden eve nakliyat firması ile evimin eşyasını taşıdım. Firma sahibi Bekir Bey, araç şoförü barış ve eşyanın taşınmasında emeği geçen tüm arkadaşlara ilgi, alaka ve eşyaların taşınmasında gösterdikleri başarılı çalışmaları için çok teşekkür ederim. Gerçekten profesyonel olarak çalışan bir firma Timuroğlu nakliyat. Ben çok memnun kaldım. Fiyat olarak en uygun fiyatı veren bir firma. Düşünen arkadaşlara kesinlikle gözü kapalı tavsiye ederim. Vallahi bu zamana kadar eski yöntemler ile eşyamı taşıyıp eşyayı boşuna perişan etmişim. Demek ki bu fiyata profesyonel bir nakliyat yapılabiliyormuş. Timuroğlu nakliyata hayırlı çalışmalar diliyorum.

Levent Kontaş

Beyoğlu Eyüp Evden Eve Nakliyat


İşlerinde çoook çook başarılı bir firma. Pazar günü taşınma işleminde bizlere yardımcı oldular, gerek paketleme gerek montaj gerekse taşıma da tek kelimeyle kusursuzdu. Bu firmayla ilk işimiz çook memnun kaldık. Tek bir bardak bile kırılmadan kolayca 2 saatte hemen taşındık. Bundan sonraki taşınmalarımız içinde tek adresimizdir.

Sevgi Keskin

Kartal Maltepe Evden Eve Nakliyat


Timur evden eve nakliyat semtimde de olduğu için tercih etmiştim. Başta teretüdlerim vardı ama taşıma işlemine başladıklarında bu teretüdlerim tamamiyle gitti ve rahat bir şekilde kahvemi içmeye başladım. Başlarında yönetici ve iş veren Bekir Bey bizat yakinen ilgilendi, bir saniye bile ayrılmadı. Kendilerine sonsuz teşekurlerimi sunarım. Evimi bir çok kez taşıdım ve çevremde aynı şekide taşıma yaptırdım, memuniyetim hiç bukadar olmamıştı. Tüm eş dost ve çevreme şiddetle tavsiye ederim. Sorunsuz, sıkıntısız, kaliteli bir hizmet anlayışı gördüm. Memuniyetimi dostlarıma bildirecğim. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım kendilerine, başarıların devamını dilerim….

Erdiç GÜL

Esenyurt Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat


Erdal’ın ekibinin iş disiplinlerinden dolayı, güler yüzlü ve iyi işlerinden dolayı çok teşekkür ederiz ve çok memnun kaldık.

Fehmi Mecitağa

Müş Aydın Evden Eve Nakliyat


Sorunsuz bir taşıma. Murat Bey ekibine teşekkürler. Muş’tan Aydın’a 1600 km. yolda eşyalarım hasarsız taşındı, olumsuz hava koşullarına rağmen. Bekir Beye de ayrıca teşekkür ederim, olumlu iletişim için.

Yavuz Ok

Şanlıurfa Kocaeli Evden Eve Nakliyat


Çok hızlı paketleme zamanında teslimat hiç bir malzemenin kırılmadan tasinmasi firmanın işini çok profesyonel yapması taşınma fiyatının uygun olması güler yüzlü hizmet tek kelime ile kaliteli ve güvenli Teşekkürler Timuroğlu nakliyat

İlker Karakaya

İstanbul Trabzon Evden Eve Nakliyat


Eşyamızı İstanbul’dan Trabzon’a en uygun fiyatla ve hasarsız taşıdılar. Yusuf Bey ve arkadaşlarına profesyonellikleri ve yardımseverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma, en ufak sorun dahi yaşamadık.

Mustafa Kemal Özkul