İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat Timuroğlu nakliyat istanbulda ilk asansörlü sistem getirmiştir istanbulda hertürlü bina da kurulumu çok kolay 3 adet asansörlü hizmettile hizmet sunmakta istanbulda bildiğimiz gibi eski binalar çok geneli eşyalar nerdivende zarar gormekte ama timuroğlu nakliyat bu olaya elmatı asansörlü nakliyat hizmetini istanbul getirmiştir eşyalarınız %0 derecede zarar görmeden taşınmakta yuksek katlarda merdivende taşınan eşyalar geneli %90 zarar görme riski vardır ama istanbul asansörlü taşımacılıkta %0 derecede zarar gormekte firmamız asansörlü taşımacılıkta nasıl yapılamta kısa kısa video larla sitemizde yer almakta

 

 

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat
İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat özellikle yüksek katlarda, yükleme ve boşaltma hız ve kolaylığı sağlayan asansörlü nakliyat çeşididir. Son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Özellikle bina yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde hasar görme olasılığı çok yüksektir. Firmamız, portatif asansör ve seyyar asansör aracı ile hizmet vermekte ve böyle bir olumsuzluğun önüne geçtiği gibi, taşınma işleminin önemli oranda daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlamaktadır. Asansörlü Nakliyat Tercih Nedenleri; Taşınma sırasında bina içinde ve merdivenlerde herhangi bir hasar oluşma ihtimaline fırsat vermemek. Bina içi yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda yükleme boşaltma zamanını kısaltarak, taşınma işleminin kısa sürede bitirilmesini sağlamak. Yükleme ve boşaltma işlemleri esnasında eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek. Bina sakinlerine rahatsızlık vermeden yükleme boşaltma işlemini gerçekleştirmek. Büyük ebatlı eşyaların eve giriş çıkışlarında oluşabilecek zorlukları ortadan kaldırmak. Bina asansörünü kullanma ihtiyacına gerek kalmaması. Verimli ve stressiz nakliye işlemi sağlaması. Asansörlü nakliyatta İstanbul firması gelişmiş teknolojisi ve alt yapısıyla daima siz müşterilerinin isteklerini karşılamaya devam edecektir. Timuroğlu  Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimize son teknoloji taşıma ekipmanları ile profesyonel ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız evinizin balkonundan veya salon camından dışarıya tahliye edilerek araca yüklenerek taşınır. Böylelikle eşyalarınız hiçbir yere temas etmeden hızlı ve güvenli olarak taşınmış olur. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlerimizle sizlere en hesaplı fiyatlarla asansörlü ev taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Asansör kurulumu yapılabilmesi için evinizin önünde aracımızın yanaşabileceği müsait bir alanın olması gerekir. Asansörlü Nakliyat öncesinde muhakkak firmamızı arayarak ekspertiz talebinde bulunmanız gerekmektedir. Asansörlü Nakliyat hakkında daha ayrıntılı bilgi için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir