post

Şişli Evden Eve Nakliyat Timuroğlu Nakliyat firması olarak kalifiye personellerimiz ve teknolojik donanımlarımız ile sizlere Şişli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizde kaliteyi odak noktasına koyarak müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Firmamız bu doğrultuda taşıma işlemlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylelikle herhangi bir sorun yaşamanızın da önüne geçilmiş olmaktadır.

Paketleme İşlemleri

Artık taşınma işleri düşündüğünüz kadar zahmetli olmayacak. Birçok kişinin gözü korksa da firmamız sayesinde bu durum oldukça kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Firmamız A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı paketlemekte ve bu sayede sizi yormamaktadır.

Paketleme esnasında ise en kaliteli malzemeler kullanılarak eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçilmektedir. Köpükler, karton kutular, baloncuklu paketleme malzemeleri gibi aklınıza gelen her türlü malzeme kullanılmaktadır. Bu sayede kırılma riski yüksek olan eşyalarınız dahi sapasağlam bir şekilde yeni yerine

ulaştırılmaktadır.

Şişli Asansörlü Taşımacılık

Gelişen teknolojiye azami derecede ayak uyduran firmamız Şişli evden eve nakliyat hizmetlerinde de asansör

kullanmaktadır. Bu sayede hangi katta oturuyor olursanız olun firmamız eşyalarınızı bina dışına kuracağı asansör ile

kısa bir süre içerisinde taşımakta ve götürülecek yerde de aynı şekilde indirmektedir. Sizler de bu esnada arkanıza

yaslanarak eşyalarınızın kaliteli bir şekilde taşınmasına tanıklık edebilirsiniz.

Eşyalarınıza Zarar Gelmeyecek

Taşınma işlerinin ardından genelde eşyalarda kırılmalar ya da çizilmeler meydana gelebilmektedir. Ancak firmamız

bu durumu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere üstün paketleme tekniklerimiz ile eşyalarınıza en ufak dahi zarar gelmesine müsaade edilmemektedir. Bu sayede sizler de ekstra masraftan ve zarardan

korunmuş olacaksınız.

Uygun Fiyatlar

Şişli evden eve nakliyat fiyatlarımız hizmet kalitemize nazaran son derece uygundur. Eşyalarınızın zarar görmemesi, zamanında taşınmak, paketleme işlemleri, sökme ve kurulum işlemleri gibi tüm hizmetlerimiz dahil olarak sizlere fiyatlarımız sunulmaktadır. Oldukça uygun olan bu fiyatlar sayesinde sizler de cebinizi zorlamadan taşınabileceksiniz.

Sizler de taşınmak istiyor ve ekstra külfetlere katlanmak istemiyorsanız bu durumda sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sizlere müsait bir zaman için not alacaklardır. Böylelikle dilediğiniz vakitte taşınma işlemi gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir